Kombinizin en randımanlı halinde çalışmasını sürdürebilmesi için düzenli periyotlar ile bakımlarını gerçekleştirmelisiniz.

Bursa kombi Bakım Servisi Bakım süreçlerini aksatmamak hem kombi ömrünüzü uzatıp hem de en yüksek verimi almanızı sağlar.

Kombi bakımı ihmalkarlığı çoğu zaman tesisatınızın arızalanmasıyla sonuçlanır, bazen de çok daha ağır sonuçlar ile de karşılaşılabiliyor, bu nedenle en doğru hamle hem kombinizin hem de kendi sağlığınız adına kombi bakım periyotlarını en düzenli şekilde takip etmenizi gerektirir.

Bacalı kombiniz mi arızalandı? Yada hermatik yada yoğuşmalı kombinizde mi arıza var, hemen Bursa Kombi Bakım Servisi iletişim formumuzu doldurarak yada çağrı merkezimizi arayarak ulaşmanız mümkündür.

Arızalanan yada bakıma ihtiyacı olan kombinize acil olarak servis yönlendirmesi yapabilir ve hangi saate ihtiyacınız varsa o saatte size hizmet verecek servisimizi çağırabilirsiniz.

Bursa Kombi Servisi hizmetimizde Servis bölgelerimizde acil gezici kombi servislerimiz 24 saat sizlere hizmet vermek için beklemektedirler.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?


 Kış aylarının yoğun temposuna kombinizi hazır hale getirmek için uygulamaları şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Bar kontrolleriniz
  • Ana kart kontrolleriniz
  • Yanma odanızın temizliği
  • Kazan kontrolleriniz
  • Genleşme tankında bulunan azot gazınızın kontrolleri
  • Gaz ölçümleriniz
  • Filtre temizlikleriniz sağlanmaktadır.


Kombi bakımlarının geciktirilmesi bakım maliyetinin çoğu zaman çok daha fazlası maliyetler ve arızalara sebebiyet vermesine yol açar.

Tesisatınızın içerisinde bulunan doğalgaz oldukça tehlikeli bir gaz çeşididir. Bakımsızlık sonucunda oluşan arızalar ile gaz sızıntısına veyahut patlamalara sebep olup sağlığınızdan olma riskini göze almayın.

İlk Aşama Olarak;

Bursa kombi servisi petek temizliğinizi Bar basınç başlangıç noktasından 8 bar basınç uygulayarak en son bölüm olan havlupan çıkışı bölümünden kirli suyunuzu takviye eder.

İkinci Aşama olarak;

İç durulanması sağlanır.
Son işlem olarak temiz suyunuz basılır ve bar ayarları sağlanarak kullanımınıza bırakılır.
Böylelikle hem enerji tasarrufu elde etmiş hem de ısı yalıtımını en yüksek verimle sağlamış olursunuz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Biz Bursa kombi Bakım servisi olarak bilinen 2 yıl periyodunun dışında her yıl düzenli olarak bakımı önermekteyiz. Her yıl yapılan bakım ve kontroller olası arızaları önceden saptamanızı, kombinizin ömrünün uzamasını ve en yüksek performansı göstermesini sağlar.

Ayrıca;uzmanlar bakımların enerji tasarrufu anlamında %15 ile %20 arası oranlar ile sizlerin cebine kar olarak döndüğünü savunmaktalardır. Sizlerde faturalarınızdan birer sıfır eksildiğini görmek istiyorsanız mutlaka bakımlarınızı düzenli olarak yaptırınız.

Bursa kombi servisi kombinizin kışa hazır hale gelmesini en kaliteli ve güvenilir yöntemler ile sizlere sunmaktadır. Kombinizin ve kendi sağlığınız adına kombi bakımlarınızı aksatmayınız.

Sizler de bu kışı daha ucuz faturalar ve sıcak bir hane içerisinde geçirmek istiyor iseniz mutlaka bize ulaşın.

(0) Yorumlar

Yorum Yap