Kestel Kombi Bakım Servisi

Bursa’nın birçok yerinde verdiğimiz hizmeti Kestel de de veriyoruz. Kombi petek bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir çünkü tesisatınızda zaman geçtikçe arızalar meydana gelmektedir işte biz de bu yüzden kestel kombi bakım servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Arızalar birçok neden den dolayı meydana gelebilir bunun tespiti için profesyonel bir ekibe başvurmanız daha doğru olacaktır. Biz bu noktada devreye girip kombi ve peteğiniz için gerekli olan tüm bakım ve temizlikleri sağlıyoruz.

Petek ve Kombi Temizliği Ne Kadar Sürer?

Petek ve kombi bakımınız için uzun saatler ayırmak zorunda değilsiniz. Ekiplerimiz temizlik ve bakım işlemini ortalama 30-40 dakika gibi kısa bir süreçte herhangi bir soruna sebebiyet vermeden ve en doğru şekilde yaparlar.

İşlem boyunca evinizde hiçbir pisliğe neden olmadan çalışmaktayız bu yüzden kestel kombi bakım servisi doğru bir adres.

Petek ve kombinizin temizliği sağlandıktan sonra sizlere bakım servis formu vermekteyiz.

Yaptığımız bakım ve temizlikle alakalı herhangi bir sıkıntı yaşadığınız taktirde sizlere verdiğimiz servis formu ile bizlere ulaşıp 1 yıl boyunca ücretsiz destek alabilirsiniz.

Böylelikle gönül rahatlığı ile bizlere kombi ve petek temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Kombi ve Petek Temizliği Yapmanın Avantajları

Öncelikle uzmanlar her yıl kombi bakımı yapmanızı önerir çünkü kışın kullandığınız taktirde peteklerinizde bir tıkanma söz konusu olacaktır bu yüzden her yıl yapılması öneriliyor. Kombi ve petek temizliğinizi yaptığınız taktirde:

  • Kombinizin tesisatı daha sağlam hale geldiğinden daha randımanlı ve ses çıkarmadan çalışacak
  • Faturalarınıza %15-20 arasında bir indirim yansıyacak
  • Isı verimi sağlanmış olduğundan daha az doğalgaz harcayacaksınız
  • Peteklerdeki ısınma sorunları giderilmiş olacak
  • Kombiniz ve tesisatınızın kullanım ömrü artacaktır.

Kombi ve petek temizliği bu yüzden son derece büyük önem arz eder. İç korozonda meydana gelen siyah çamur tesisatınızda geri dönülemeyecek arızalara neden olabilir.

Eğer bakımı sağlanmazsa kombi yahut kazanın fazla çalışmasına neden olacağı için tüm tesisatınızda çamurlanma meydana gelecektir.

Kombinizin ve peteğinizin daha verimli ve arıza vermeden çalışmasını istiyorsanız Kestel kombi bakım servisimiz sizin için en doğru adres olacaktır.

 Kestel Kombi Bakım Servisi Telefon No: 0224 322 21 72

 

(0) Yorumlar

Yorum Yap