Servis Talep Formu

Bursa Televizyon Servisi

Bursa Televizyon Servisi olarak cihazınızı herhangi bir servise vermeden önce teknik servis kalitesini sorgulamanızın yararınıza olacağını düşünüyoruz. Hizmet alırken, teknik servis personelinin ürünlerle ilgili bilgisinin yanında, teknik servis hizmetinin ne derece kaliteli olduğuna da dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca cihazınızın onarım süresini peşinen konuşmanız gerekir.

Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde kullandığınız Siemens markalı Projeksiyon, LED, LCD ve plazma televizyonlar ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında teknik servislerle iletişime girmeden önce sizlerin de yapabileceğiniz bir takım kontroller sayesinde arızayı kendiniz de halledebilirsiniz.

Kabloda herhangi bir temassızlık olmadığından, sigortaların açık olduğundan veya antenle ilgili sıkıntı olmadığından emin olmanız gerekir. Tüm bunları kontrol ettikten sonra hala sorun devam ettiği taktirde Siemens Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Aynı Gün Servis hizmeti verdiğimiz markalar

AEG, ALTUS, AMANA, ARÇELİK, ARİSTON, AYGAZ, BEKO, BOSCH, BUZSAN, DAEWO, DİKTAŞ, EFE,ELECTROLUX, ELEKTROMARLA, ELTA, ESCO, FAGOR, FANTOM, FIRSTLINE, FRANKE, FRIGIDAIRE, GAGGENAU, GENERAL ELECTRIC, GIBSON, GOLDSTAR, GORENJE, HISENSE, HITACHI, HOOVER, HOTPOINT, IGLOO, INDESIT, INOKSAN, KENMORE, KLEO, KLIMAITALIA, LG, LIEBHERR, MIDEA, MIELE, NORGE, PHILCO, PRESTDOLC, PROFILO, REGAL, SANYO, SHARP, SIEMENS, SILVERLINE, SIMFER, SIMTEL, SINBO, SMEG, SUNNY, SVS, ŞENOCAK, TEBA, TEKA, UĞUR, VESTEL, WHIRPOOL, WHITE WESTINGHOUSE, ZANUSSI

Top